FOR WOOD FOR WOOD
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

ČP-STAV s.r.o., pražská firma se zaměřením na realizaci spodních staveb a přípojek


ČP-STAV s.r.o., pražská firma se zaměřením na realizaci spodních staveb a přípojek po celé České republice. Realizaci základových desek zahrnula firma do své specializace již na počátku roku 2012 a díky mnohaleté praxi před tímto rokem a stovkám úspěšně zrealizovaných konstrukcí základů pro rodinné domy, zaměřené zejména na dřevostavby, má vybudovanou silnou základnu partnerských firem odebírajících stavby na klíč, kterých v roce 2017 a 2018 bylo celkem přes 200.

Mezi hlavní a uznávané partnery patří významní dodavatelé dřevostaveb, RD Rýmařov, Wolf Systém, Alfahaus a Chytrý Dům. Kvalita poskytovaných služeb je vždy na prvním místě, proto je pro ČP-STAV naprosto přirozené ručit za realizované základové desky. Jako firma garantuje splnění kriticky důležitých parametrů, jako například požadované rovinatosti, rozměry a další klíčové parametry. Důležitý faktor je pojištění firmy a jistota setrvání firmy na trhu po celou dobu záruky. Jak sama firma říká: „Nejsme živnostník, co si může dovolit skončit.“ Kvalitně odvedená práce na základové desce v řádech statisíců, dokáže ovlivnit celou zbývající stavbu v řádech milionů korun. Plánujete postavit dům a řešíte realizaci základů?  ČP-STAV Vám dá pevnou půdu pod nohama.

Více na www.cpstav.cz


Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Do 4. Ročníku České ceny za architekturu se přihlásilo 186 realizací Jak správně navrhnout skladbu šikmé střechy? VIDEO: Zařiďte si byt v designu digitální romantiky CADURA – moderní sprchové zástěny inspirované přírodou Světový den vody s Hellstein Byt nebo ateliér? V Brně přibývá bytů, které nejsou ve skutečnosti určeny k bydlení
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2018

Facebook