FOR WOOD
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

O nejlepších dřevostavbách se rozhodne na Apolenu


O nejlepších dřevostavbách se rozhodne na Apolenu

Podle pranostiky prý svatá Apolena čítá dřevo na polena. Necháme se překvapit, zda bude v sobotu 9. února, na kdy připadá její svátek, opravdová zima. Snad ale nezabrání účastníkům ankety Dřevostavba roku, kterou od roku 2013 pořádají časopisy DŘEVO&stavby a sruby&roubenky, zastavit se na veletrhu FOR WOOD 2019 v Praze-Letňanech a převzít si ceny. Moderátor Aleš Cibulka představí již tradičně kromě všech dřevostaveb nominovaných do soutěže také ceny, které si odnesou jak soutěžící, tedy autoři oceněných dřevostaveb, tak účastníci ankety, kteří o ocenění rozhodovali. Hlavní výhrou je set vestavných spotřebičů MORA, hraje se však například i o keramické obklady RAKO, podlahovou myčku Kärcher nebo zahraniční pobyt od firmy Admonter.


O nejlepších dřevostavbách se bude rozhodovat ve dvou kategoriích – moderní dřevostavby a dřevostavby z masivního dřeva. Povede se moderátorovi rozproudit zábavu podobně, jako v loňském roce? Jakou originální báseň si pro letošní rok připravil výtvarník Martin Patřičný? Čí firma se letos objeví na jeho putovní dřevěné knihovně? Přijďte se podívat – slavnostní vyhlášení výsledků ankety Dřevostavba roku 2018 proběhne v sobotu 9. února od 14 hodin v hale číslo 2.


Partnerem ankety je společnost ABF, a.s., veletrh FOR WOOD.


Více na www.drevostavbaroku.cz
Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Dorsis LINUS – unikátní skrytá podlahová a soklová lišta pro čistý design Ušetřete na plynovém ohřevu vodu: průtokový ohřívač nebo zásobník? Jde změnit zápis BPEJ? Jak na aktualizaci bonity půdy vašeho pozemku? Má to vliv na cenu i daně Jak vyzrát na krásnou čistou fasádu Odborníci v obcích postižených tornádem radí se stavbou nových domů AS-TTE ROŠT: Využívání šedé vody a silniční zasakovací rošty
Facebook