FOR WOOD
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

NEMA Dřevostavby má za sebou nabitý rok!


NEMA Dřevostavby má za sebou nabitý rok!

Česká rodinná firma NEMA oslavila v září 2018 čtvrtstoletí od svého vzniku. A slavila ve velkém a hlavně – se svými fanoušky!

Od léta až do Silvestra probíhala na Facebooku Nemy velká soutěž, v níž celkem 25 výherců získalo ceny v celkové hodnotě 250 000 Kč včetně hlavní ceny – slevy 150 000 Kč na novou dřevostavbu NEMA. Že jste ji nevyhráli právě vy? Nevadí! NEMA Dřevostavby představila (jako další z narozeninových dárků) na přelomu roku nové webové stránky (www.nema.cz) a na nich katalog typových dřevostaveb navržených vlastními projektanty, kteří se při kreslení řídili zkušenostmi a přáními mnohých z vás – zákazníků společnosti. Vybrat si tak můžete již z více než 15 různých typů domů a nové stále přibývají. A právě na všechny tyto katalogové projekty se až do konce března 2019 vztahují výhody „akčních dřevostaveb“. To znamená, že v případě realizace domu bez projektových změn a v minimálním rozsahu dodávky „k dokončení“ máte ZDARMA kompletní projektovou dokumentaci a navíc vyřízení stavebního povolení nebo ohlášení. To je nejen výrazná úspora peněz, ale především času, který byste jinak strávili v kancelářích a na úřadech. To už stojí za úvahu, nemyslíte? Vyberte si svůj vysněný dům na www.nema.cz.


Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Dorsis LINUS – unikátní skrytá podlahová a soklová lišta pro čistý design Ušetřete na plynovém ohřevu vodu: průtokový ohřívač nebo zásobník? Jde změnit zápis BPEJ? Jak na aktualizaci bonity půdy vašeho pozemku? Má to vliv na cenu i daně Jak vyzrát na krásnou čistou fasádu Odborníci v obcích postižených tornádem radí se stavbou nových domů AS-TTE ROŠT: Využívání šedé vody a silniční zasakovací rošty
Facebook