FOR WOOD
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

ČP-STAV s.r.o., pražská firma se zaměřením na realizaci spodních staveb a přípojek


ČP-STAV s.r.o., pražská firma se zaměřením na realizaci spodních staveb a přípojek

ČP-STAV s.r.o., pražská firma se zaměřením na realizaci spodních staveb a přípojek po celé České republice. Realizaci základových desek zahrnula firma do své specializace již na počátku roku 2012 a díky mnohaleté praxi před tímto rokem a stovkám úspěšně zrealizovaných konstrukcí základů pro rodinné domy, zaměřené zejména na dřevostavby, má vybudovanou silnou základnu partnerských firem odebírajících stavby na klíč, kterých v roce 2017 a 2018 bylo celkem přes 200.

Mezi hlavní a uznávané partnery patří významní dodavatelé dřevostaveb, RD Rýmařov, Wolf Systém, Alfahaus a Chytrý Dům. Kvalita poskytovaných služeb je vždy na prvním místě, proto je pro ČP-STAV naprosto přirozené ručit za realizované základové desky. Jako firma garantuje splnění kriticky důležitých parametrů, jako například požadované rovinatosti, rozměry a další klíčové parametry. Důležitý faktor je pojištění firmy a jistota setrvání firmy na trhu po celou dobu záruky. Jak sama firma říká: „Nejsme živnostník, co si může dovolit skončit.“ Kvalitně odvedená práce na základové desce v řádech statisíců, dokáže ovlivnit celou zbývající stavbu v řádech milionů korun. Plánujete postavit dům a řešíte realizaci základů?  ČP-STAV Vám dá pevnou půdu pod nohama.

Více na www.cpstav.cz


Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Dorsis LINUS – unikátní skrytá podlahová a soklová lišta pro čistý design Ušetřete na plynovém ohřevu vodu: průtokový ohřívač nebo zásobník? Jde změnit zápis BPEJ? Jak na aktualizaci bonity půdy vašeho pozemku? Má to vliv na cenu i daně Jak vyzrát na krásnou čistou fasádu Odborníci v obcích postižených tornádem radí se stavbou nových domů AS-TTE ROŠT: Využívání šedé vody a silniční zasakovací rošty
Facebook