FOR WOOD
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Stavíme z NOVATOPu i CLT doma i ve světě už 11 letMASIVNÍ DŘEVĚNÉ PANELY NA PLOŠE 7270 m2
 

  • Jedno fotbalové hřiště z NOVATOP Solidů: Podařilo se nám úspěšně namontovat 4 950m2 stěn, což odpovídá ploše fotbalového hřiště.
  • 7 volejbalových hřišť z NOVATOP Elementů: Podlahy, stropy a ploché střechy by pokryly necelých 7 volejbalových hřišť, což je cca. 1 120 m2.
  • 4 plavecké bazény z NOVATOP Open: 1 200 m2 těchto speciálních elementů pro střechy by stačilo na zastřešení zhruba 4 plaveckých bazénů.


Hledáte optimální řešení pro Váš projekt? Navštivte nás na veletrhu FOR WOOD na stánku 5B11 v hale 5.

Jsme dynamický tým pracovníků,

který má dlouholeté zkušenosti se stavbou dřevostaveb jak u nás v České republice, tak i v zahraničí. Na každého z nás bez výjimky se můžete kdykoliv obrátit s jakýmkoliv dotazem a můžete se spolehnout, že vám vyjdeme maximálně vstříc jak před podpisem smlouvy o dílo, tak i po předání díla a v průběhu užívání stavby. I díky tomuto přístupu ke klientům máme tu čest být jedním z mála Certifikovaných NOVATOP partnerů.
Dokážeme vám zrealizovat stavbu z vaší projektové dokumentace. Jsme schopni zajistit dokumentaci pro stavební povolení na stavbu o jakékoliv velikosti včetně statiky a dílenské dokumentace. Rozsah naší činnosti na stavbě je vždy určen požadavky klienta a domluvou s ním. V případě, že klient požaduje, je možné dodat kromě samotné dřevostavby i kompletní skladbu střechy, případně obálku budovy a pokud to naše kapacitní možnosti dovolí, jsme schopni dodat i stavbu na klíč.
Vše najdete na našich nových webových stránkách: www.drevostavby-mc.cz


Více
  ESTAV.cz
ESTAV.cz Zateplená fasáda je po dvaceti letech plesnivá a odlupuje se. Jak jí opravit? Pasivní rodinný dům ze dřeva na hraně strmého svahu O byty po H-Systemu má zájem 58 z 60 jejich současných uživatelů Energetická střediska EKIS poradí zdarma s úsporami energií Originální nábytek z recyklovaných letáků z Kongresového centra Jak rozdělit pozemek na více částí. Kdy je nutný souhlas stavebního úřadu
Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje