FOR WOOD
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR WOOD


Typový dům Futura Freestyle

Vystavovatel: Domesi, s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A14

Mimořádně oblíbený typový dřevěný dům, vhodný jak na stálé bydlení, tak i na víkendové bydlení. Vyše 50 realizací domu v ČR a na Slovensku pro spokojené uživatele díky funkční variabilitě, půvabné architektuře a vysoké kvalitě použitých materiálů a technologií. Možnost "testovací jízdy" - víkendového, nebo i delšího pobytu ve vzorovém domě FF Pulečný, kde si v krásném přírodním prostředí můžete vyzkoušet nezaměnitelný pocit z bydlení v moderní dřevostavbě se vším konfortem, který nabízí.


Dřevostavba Wissous

Vystavovatel: Zelená biomasa a.s. - Hala - 5, Stánek - C11

Malý zahradní domek o rozměrech 4x3 m. Ideální chatka do každé zahrady, ať již na uschování nářadí nebo přespání v létě.


Nadkrokevní izolace pomocí stříkané PUR pěny

Vystavovatel: HK Stavební spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - A17

Jedná se o vytvoření souvislé vrstvy nastříkáním uzavřené pěny v libovolné tloušťce přímo na z interiéru pohledový záklop palubek nebo desek umístěných na krokvích. Aplikovaná vrstva uzavřené pěny (λ = 0,023 W/mK) dokonale přilne ke střešní konstrukci - při síle izolantu 15 cm odpovídá zateplení tloušťky cca 25 cm klasickou minerální vatou, takže nedegraduje stavbu esteticky. Nemění vlastnosti ani tvar s časem ani povětrnostními vlivy. Technické řešení je chráněno jako UV č.27272 u ÚPV v Praze.


Rodinný dům KLARET

Vystavovatel: MORAVSKÉ DŘEVOSTAVBY s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A06

Dům Klaret byl stvořen, aby poskytoval stabilní zázemí mladé rodině se dvěma dětmi. V tomto domě budete skutečně cítit teplo rodinného krbu se svými nejbližšími a užívat si velkoryse řešeného obývacího pokoje s kuchyní a jídelním koutem. Při navrhování tohoto domu bylo myšleno na skutečné potřeby rodiny – ložnice pro maminku s tatínkem, dětské pokoje, koupelna s vanou, sprchou a toaletou, prakticky umístěné samostatné WC s malým technickým prostorem a spíž.


Rodinné domy typové i individuální, komerční objekty, roubenky, lovecké chaty

Vystavovatel: PILA MARTINICE s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B19

Montované dřevostavby - rodinné domy, bytové domy, halové stavby, společenské a komerční stavby. Používáme difuzně otevřený konstrukční systém panelové technologie certifikovaným Dřevařským ústavem. Panely jsou vyrobeny ve vlastním závodě s předepsanými parametry jednotlivých materiálů. Dřevostavby již v základním provedení splňují nízkoenergetické hodnoty, jsme schopni nabídnout i v pasivním provedení.


GOOPAN BUILDING s.r.o.

Vystavovatel: GOOPAN BUILDING s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A16

Na souběžných veletrzích FOR PASIV A FOR WOOD 2020 můžete navštívit i expozici firmy GOOPAN BUILDING s.r.o., která staví pasivní a nízkoenergetické domy. Najdete je v hale 5, stánek A16. Můžete si zde projít jejich interaktivní katalog domů plný inspirace, zeptat se na otázky ohledně bydlení v pasivních domech, technologie a také zjistit více informací o dotacích na domy Goopan v hodnotě až 600 000 Kč!


WOODMOOD

Vystavovatel: Puidukoda CZ s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A07

Designová značka dřevěných palubek s povrchovou úpravou. Na výběr z mnoha profilů, barevných variací i finálního zpracování. Kvalitní produkt z Estonska, který dodá styl interiérům a osvěží exteriéry.


  ESTAV.cz
ESTAV.cz Moderní zvonička inspirovaná gotikou oživila tradiční českou náves Už jste navštívili novou prodejnu Centra vytápění v Táboře? Kusové koberce i metráž nakoupíte v mnoha barevných i velikostních variantách Obce: Projednávání stavebního zákona je v rozporu s legislativou Červený zámek v Hradci nad Moravicí: rekonstrukce s výsledky, které potěší Populární série Laufen Pro
Plán výstaviště

Závěrečná zpráva 2019

Facebook
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: -

* - povinné údaje